Bir Sorunuz mu var?

Değerleme konusunda çözüme mi ihtiyacınız var? Yılların tecrübesi ile uzman ekibimiz her sorunuza yanıt veriyoruz.

Bize Şimdi Sorun

Yönetim Kurulu


Ahmet Ziya Topsakal
Yönetim Kurulu Başkanı / Sorumlu Değerleme Uzmanı

1987 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Mimarlık Mühendislik Fakültesi Mimarlık Bölümü’nden mezun oldu.
Çeşitli firmalarda şantiye şefi olarak çalıştıktan sonra 1994 yılında Promart Mimarlık Mühendislik Ltd. Şti, firmasını kurarak serbest mimarlık ve bilirkişilik yapmaya başladı. 1999 yılında Koçbank A.Ş.’ ne değerleme hizmeti vermeye başlayarak değerleme sektörüne giriş yaptı. 2005 yılında Promeks Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş.’nin kurucu ortağı olarak değerleme faaliyetlerine devam etti.
2008 yılında değerleme uzmanlığı lisansını aldı ve Aktif Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş.’ de değerleme uzmanı olarak çalışmaya başladı. 2009 yılında şirkete ortak olarak Yönetim Kurulu Başkanı ve Sorumlu Değerleme Uzmanı oldu, Halen şirket ortağı, Yönetim Kurulu Başkanı ve Sorumlu Değerleme Uzmanlığı görevlerini yürütmektedir.

Canan Topsakal
Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı / Sorumlu Değerleme Uzmanı

1990 yılında İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun oldu.
1992 yılında Koçbank AŞ Menkul Kıymetler Merkezi’nde iş hayatına başladı. 1994-2002 yılları arasında Koçbank AŞ Suadiye Şubesi’nde ve Çengelköy Şubesinde servis yöneticisi olarak çalıştı. 
2005 yılında Promeks Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık AŞ’nin kurucu ortağı olarak değerleme sektörüne giriş yaptı. 
2008 yılında değerleme uzmanlığı lisansını aldı ve Aktif Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık AŞ de değerleme uzmanı olarak çalışmaya başladı. 2009 yılında şirkete ortak olarak Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı oldu. Halen şirket ortağı, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Sorumlu Değerleme Uzmanlığı görevlerini yürütmektedir.

Hasan Kırca
Yönetim Kurulu Üyesi 

1973 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. 1974 yılında aynı üniversitede Betonarme dalında yüksek lisansını tamamladı. 
1974-1979 yıllarında Seka Aksu Müessesesinde çalıştı. Sonrasında Kırca İnşaatı kurdu. Çeşitli şirketlerde şantiye şefliği, ortaklık, genel müdürlük yaptıktan sonra 2001-2005 yılları arasında yapı denetim firmasında çalıştı. 
2006 yılında Vektör Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş.’nde değerleme uzmanlığı alanında çalışmaya başladı. 2007 yılında değerleme uzmanlığı lisansını aldı. 
2008 yılında Aktif Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş.’nde değerleme uzmanı olarak çalışmaya başladı. 2009 yılında şirkete ortak olarak yönetim kurulu üyesi oldu. Halen şirket ortağı, Yönetim Kurulu Üyesi ve Değerleme Uzmanlığı görevlerini yürütmektedir.Yönetim Kurulu